Salontafel roos/wit geschilder louis xv stijl
Div. goederen uit inboedels e.a., wo. meubelen, beelden, verlichting, spiegels, schilderijenl, klokken enz.
BezichtigenMaandag 22/04/2024 10:00-12:00
AfhalenMaandag 29/04/2024 10:00-12:00
Gerestaureerd
4 deuren met ruitmotief
Oma kast met spiegel, brons details demonteerbaar
(licht beschadigd aan de achterkant)
Kledingkast 3 deuren, 1 met spiegel, demoteerbaar
Armleunstoel met rode stof
1 eiken hoge stoel met bloemenstof h119 br 65 d 60
6 stoelen met kussen rood/groen/beige
In beukenhout op 2 poten met marmer blad 2cm dik. ( lichte schade op marmer zie foto's) lengte 1.71 x breedte 1.01m x hoogte 0.78m
6 houten stoelen in beuk met stoffen zitting (lichte schade)
Met 3 laden licht massief eik
Bijzettafeltje massief eik blad metalen onderstel
9 delig stoelenset donker eik louis xv, drie zit armleunstoel, 4 arleunstoelen, 4 stoelen (alles in perfecte staat)
Open eikenhouten muurtafeltje op wieltjes met 1 schuif. breedte 0.85m x hoogte 0.84 x diepte 0.43m
Een set van 2 armleunzetels met rode skai
Vierkantig uittrekbaar tafeltje (p)
6 zware licht eiken stoelen
Bureau met stoel (j)
4 houten stoelen met rood stoffen kussens(p)
Louis xv licht eiken pj
Antieke eiken kast + 100 jaar pj
Louis xv eik totale br 1,40m pj