Prachtig schilderij op doek gesigneerd 65x85
Div. activa uit inboedels en falingen deel II: wo. meubelen, verzamelobjecten, antiek, decoratie, vintage, elektro enz.
BezichtigenWoensdag 15/05/2024 18:00-19:00
AfhalenVrijdag 24/05/2024 17:00-20:00
Zaterdag 25/05/2024 09:00-13:00
Electrische bijverwarming nieuw in doos
95x1m15b & apotheekkastje
Lot aardewerk kruiken
Lot vintage glaswerk
Achter glas gesigneerd 44x32 anno '80
Lotje keukenweegschalen
Tafelmodel 54hx43b
Whirlpool getest 6kg
2 stuks koperwerk
Lotje vintage bijzettafeltjes(waaronder 70x4)
Antieke cloisonné schaal&verzilverde schaal
Nieuw in verpakking
Antiek medisch boek 2 stuks
Op marmer voet 20h
2 antieke beeldjes waarvan 1 met verlichting 18h
Lot kruisbeelden
Gesigneerd 2 stuks 42x32