Houten bijgebouwen, chalets, carports, poolhouses en paardenstallen - fijnspar

Online veiling van houten bijgebouwen, chalets, carports, poolhouses en paardenstallen - Fijnspar

Vaartlaan 1, 9800 Deinze, België

Aantal kavels
32 kavels
Einde op 13/04/2023 17:00
Troostwijk

Omschrijving: Fijnspar houten carport inclusief beplanking; Wood sections: 180 x 180 - 230 x 180 - 130 x 130 - 180 x 60 - 80 x 70; Balken: geschaafd en machinaal bewerkt; Duurzaamheid: klasse 3; Herkomst: Spanje - Zuid Frankrijk; Plan: grond en montage plan aanwezig; Bevestiging: materialen niet inbegrepen; Beplanking: INBEGREPEN in dit kavel; Beplanking gevels: Type Rabat 62 m2; Afmetingen: 175 x 25 x 10 mm; Beplanking onderdak: Type ventilatie latten 76 m2; Opmerkingen: Mogelijk valkant aanwezig - Mogelijk krimpscheuren na uitdroging aanwezig; vervangstukken: niet verkrijgbaar; pakket: ca. 4750 x 1200 x 1000 mm; Ref: Geert; materiaal: fijnspar; Breedte: 500; hoogte: 4964; lengte: 900;... lees meer

Huidig bod 5300,00
9020690

Omschrijving: Fijnspar houten carport; Wood sections: 180 x 180 - 230 x 180 - 130 x 130 - 180 x 60 - 80 x 70; Balken: geschaafd en machinaal bewerkt; Duurzaamheid: klasse 3; Herkomst: België - Luxemburg - Duitsland; Plan: grond en montage plan aanwezig; Bevestiging: materialen niet inbegrepen; pakket: ca. 5600 x 1200 x 1800 mm; Ref: Marnix ; materiaal: fijnspar; Breedte: 550; hoogte: 4886; lengte: 1050; gewicht: 2260;... lees meer

Huidig bod 4200,00
9020691

Omschrijving: Fijnspar houten kapschuur; Wood sections: 180 x 180 - 130 x 130 - 180 x 60 - 89 x 38 - 80 x 70; Balken: geschaafd en machinaal bewerkt; Duurzaamheid: klasse 3; Herkomst: België - Luxemburg - Duitsland; Plan: grond en montage plan aanwezig; Bevestiging: materialen niet inbegrepen; Opmerkingen: Mogelijk valkant aanwezig - Mogelijk krimpscheuren na uitdroging aanwezig; Pakket: ca. 3900 x 900 x H 550 mm; Ref: Lauren; hoogte: 346; gewicht: 610; materiaal: fijnspar; Breedte: 400; lengte: 300;... lees meer

Huidig bod 1100,00
9020692

Omschrijving: Fijnspar houten chalet; Wood sections: 180 x 180 - 230 x 180 - 130 x 130 - 180 x 60 - 89 x 38 - 80 x 70; Duurzaamheid: klasse 3; Herkomst: België - Luxemburg - Duitsland; Plan: grond en montage plan aanwezig; Bevestiging: materialen niet inbegrepen; vervangstukken: niet verkrijgbaar; pakket: ca. 6400 x 1200 x 1000 mm; Ref: Noor ; hoogte: 550; gewicht: 3450; materiaal: fijnspar; Breedte: 800; lengte: 900;... lees meer

Huidig bod 6300,00
9020693

Omschrijving: Fijnspar houten carport; Wood sections: 180 x 180 - 230 x 180 - 130 x 130 - 180 x 60 - 80 x 70; Balken: geschaafd en machinaal bewerkt; Duurzaamheid: klasse 3; Herkomst: België - Luxemburg - Duitsland; Plan: grond en montage plan aanwezig; Bevestiging: materialen niet inbegrepen; Belangrijk: hout werkt altijd (verandering in luchtvochtigheid veroorzaakt krimp of uitzetting); pakket: ca. 5600 x 1200 x 1800 mm; Ref: Mikaï ; materiaal: fijnspar; Breedte: 550; hoogte: 4886; lengte: 1150; gewicht: 2260;... lees meer

Huidig bod 4800,00
9020694

Omschrijving: Fijnspar houten carport; Wood sections: 180 x 180 - 230 x 180 - 130 x 130 - 180 x 60 - 80 x 70; Balken: geschaafd en machinaal bewerkt;; Duurzaamheid: klasse 3; Herkomst: België - Luxemburg - Duitsland; Plan: grond en montage plan aanwezig; Bevestiging: materialen niet inbegrepen; pakket: ca. 4750 x 950 x H 1000 mm; 180 x 60 - 80 x 70; Ref: Geert; materiaal: fijnspar; Breedte: 500; hoogte: 4964; lengte: 900; gewicht: 1750;... lees meer

Huidig bod 3750,00
9020695

Omschrijving: Fijnspar houten carport inclusief beplanking; Wood sections: 180 x 180 - 230 x 180 - 130 x 130 - 180 x 60 - 80 x 70; Balken: geschaafd en machinaal bewerkt; Duurzaamheid: klasse 3; Herkomst: België - Luxemburg - Duitsland; Plan: grond en montage plan aanwezig; Bevestiging: materialen niet inbegrepen; Beplanking: INBEGREPEN in dit kavel; Beplanking gevels: Type Rabat 62 m²; Afmetingen: 175 x 25 x 10 mm; Beplanking onderdak: Type ventilatie latten 91 m²; Belangrijk: hout werkt altijd (verandering in luchtvochtigheid veroorzaakt krimp of uitzetting); pakket: ca. 5600 x 1200 x 1800 mm; Ref: Marnix ; materiaal: fijnspar; Breedte: 550; hoogte: 4886; lengte: 1050;... lees meer

Huidig bod 5700,00
9020696

Omschrijving: Fijnspar houten paardenstal; Wood sections: 180 x 180 - 230 x 180 - 130 x 130 - 180 x 60 - 89 x 38 - 80 x 70; Duurzaamheid: klasse 3; Herkomst: België - Frankrijk; Plan: grond en montage plan aanwezig; Bevestiging: materialen niet inbegrepen; pakket: 2 x ca. 6400 x 1200 x 1000 mm; Ref: Tornado; hoogte: 418; gewicht: 4250; materiaal: fijnspar; Breedte: 600; lengte: 1200;... lees meer

Huidig bod 5700,00
9020697

Omschrijving: Fijnspar houten chalet; Wood sections: 180 x 180 - 230 x 180 - 130 x 130 - 180 x 60 - 89 x 38 - 80 x 70; Duurzaamheid: klasse 3; Herkomst: België - Luxemburg - Duitsland; Plan: grond en montage plan aanwezig; Bevestiging: materialen niet inbegrepen; pakket: 2 x ca. 6400 x 1200 x 1000 mm; Ref: Linde ; hoogte: 550; gewicht: 5450; materiaal: fijnspar; Breedte: 900; lengte: 1000;... lees meer

Huidig bod 7500,00
9020698

Omschrijving: Fijnspar houten overkapping; Wood sections: 180 x 180 - 130 x 130 - 180 x 60 - 80 x 70; Balken: geschaafd en machinaal bewerkt; Duurzaamheid: klasse 3; Herkomst: België - Luxemburg - Duitsland; Plan: grond en montage plan aanwezig; Bevestiging: materialen niet inbegrepen; Opmerkingen: Mogelijk valkant aanwezig; pakket: ca. 5000 x 950 x H 650 mm; Ref: Léonie; lengte: 500; gewicht: 885; materiaal: fijnspar; hoogte: 4215; Breedte: 350;... lees meer

Huidig bod 1650,00
9020699

Omschrijving: Fijnspar houten poolhouse; Wood sections: 180 x 180 - 130 x 130 - 180 x 60 - 89 x 38 - 80 x 70; Balken: geschaafd en machinaal bewerkt; Duurzaamheid: klasse 3; Herkomst: België - Luxemburg - Duitsland; Plan: grond en montage plan aanwezig; Bevestiging: materialen niet inbegrepen; Beplanking: INBEGREPEN in dit kavel; Beplanking gevels: Type Rabat 23 m2; Afmetingen: 175 x 25 x 10 mm; Beplanking onderdak: Type ventilatie latten 40 m2; pakket: ca. 6400 x 1000 x 600 mm; Ref: Nathalie; hoogte: 346; lengte: 640; materiaal: fijnspar; Breedte: 400;... lees meer

Huidig bod 2700,00
9020700

Omschrijving: Fijnspar houten Wood sections: 180 x 180 - 230 x 180 - 130 x 130 - 180 x 60 - 89 x 38 - 80 x 70; Balken: geschaafd en machinaal bewerkt; Duurzaamheid: klasse 3; Herkomst: België - Luxemburg - Duitsland; Plan: grond en montage plan aanwezig; Bevestiging: materialen niet inbegrepen; Pakket: ca. 6200 x 1200 x 1400 mm; Ref: Mathis; hoogte: 4165; lengte: 600; gewicht: 1675; materiaal: fijnspar; Breedte: 600;... lees meer

Huidig bod 3150,00
9020701

Omschrijving: Fijnspar houten carport; Wood sections: 180 x 180 - 230 x 180 - 130 x 130 - 180 x 60 - 89 x 38 - 80 x 70; Balken: geschaafd en machinaal bewerkt; Duurzaamheid: klasse 3; Herkomst: België - Luxemburg - Duitsland; Plan: grond en montage plan aanwezig; Bevestiging: materialen niet inbegrepen; pakket: ca. 5600 x 950 x H 1200 mm; Ref: Chelsy; materiaal: fijnspar; Breedte: 550; hoogte: 481; lengte: 1000; gewicht: 2025;... lees meer

Huidig bod 3900,00
9020702

Omschrijving: Fijnspar houten carport; Wood sections: 180 x 180 - 130 x 60 - 180 x 60; Balken: geschaafd en machinaal bewerkt; Duurzaamheid: klasse 3; Herkomst: België - Luxemburg - Duitsland; Plan: grond en montage plan aanwezig; Bevestiging: materialen niet inbegrepen; pakket: ca. 5500 x 1200 x H 1200 mm; Ref: Florence ; materiaal: fijnspar; Breedte: 550; hoogte: 233; lengte: 1050; gewicht: 1600;... lees meer

Huidig bod 3000,00
9020703

Omschrijving: Fijnspar houten paardenstal; Wood sections: 180 x 180 - 230 x 180 - 130 x 130 - 180 x 60 - 89 x 38 - 80 x 70; Duurzaamheid: klasse 3; Herkomst: België - Frankrijk; Plan: grond en montage plan aanwezig; Bevestiging: materialen niet inbegrepen; pakket: ca. 6400 x 1200 x 1000 mm; Ref: Arrow ; hoogte: 418; gewicht: 3250; materiaal: fijnspar; Breedte: 600; lengte: 1200;... lees meer

Huidig bod 6150,00
9020704

Omschrijving: Fijnspar houten chalet; Wood sections: 180 x 180 - 130 x 130 - 180 x 60 - 80 x 70; Duurzaamheid: klasse 3; Herkomst: België - Luxemburg - Duitsland; Plan: grond en montage plan aanwezig; Bevestiging: materialen niet inbegrepen; pakket: ca. 7500 x 1000 mm x H 1200 mm; Ref: Freya; hoogte: 451; gewicht: 2750; materiaal: fijnspar; Breedte: 400; lengte: 900;... lees meer

Huidig bod 3900,00
9020705

Omschrijving: Fijnspar houten overkapping; Wood sections: 180 x 180 - 130 x 130 - 180 x 60 - 80 x 70; Balken: geschaafd en machinaal bewerkt; Duurzaamheid: klasse 3; Herkomst: België - Luxemburg - Duitsland; pakket: ca. 5000 x 1200 x 500 mm; Ref: Baraqui; lengte: 430; gewicht: 825; materiaal: fijnspar; hoogte: 370; Breedte: 450;... lees meer

Huidig bod 1500,00
9020706

Omschrijving: Fijnspar houten overkapping; Wood sections: 180 x 180 - 180 x 60 - 80 x 70; Balken: geschaafd en machinaal bewerkt; Duurzaamheid: klasse 3; Herkomst: België - Frankrijk; Plan: grond en montage plan aanwezig; Bevestiging: materialen niet inbegrepen; Pakket: ca. 3500 x 1000 x H 500 mm; Ref: Nel; lengte: 350; gewicht: 500; materiaal: fijnspar; hoogte: 2922; Breedte: 350;... lees meer

Huidig bod 1000,00
9020707

Omschrijving: Fijnspar houten paardenstal; Wood sections: 180 x 180 - 230 x 180 - 130 x 130 - 180 x 60 - 89 x 38 - 80 x 70; Duurzaamheid: klasse 3; Herkomst: België - Luxemburg - Duitsland; Plan: grond en montage plan aanwezig; Bevestiging: materialen niet inbegrepen; pakket: ca. 6400 x 1200 x 1000 mm; Ref: Rock; hoogte: 418; gewicht: 2850; materiaal: fijnspar; Breedte: 600; lengte: 800;... lees meer

Huidig bod 4200,00
9020708

Omschrijving: Fijnspar poolhouse; Wood sections: 180 x 180 - 130 x 130 - 180 x 60 - 89 x 38 - 80 x 70; Balken: geschaafd en machinaal bewerkt; Duurzaamheid: klasse 3; Herkomst: België - Luxemburg - Duitsland; Plan: grond en montage plan aanwezig; Bevestiging: materialen niet inbegrepen; pakket: ca. 6200 x 1200 x 1400 mm; Ref: Milan; hoogte: 4165; lengte: 600; gewicht: 1700; materiaal: fijnspar; Breedte: 600;... lees meer

Huidig bod 3150,00
9020709

Omschrijving: Carport fijnspar; Wood sections: 180 x 180 - 130 x 130 - 180 x 60 - 80 x 70; Balken: geschaafd en machinaal bewerkt; Duurzaamheid: klasse 3; Herkomst: België - Frankrijk; Plan: grond en montage plan aanwezig; Bevestiging: materialen niet inbegrepen; pakket: ca. 4800 x 1000 mm x H 1200 mm; Ref: Nick; materiaal: fijnspar; Breedte: 400; hoogte: 456; lengte: 450; gewicht: 1000;... lees meer

Huidig bod 1950,00
9020710

Omschrijving: Fijnspar bijgebouw; Wood sections: 180 x 180 - 130 x 130 - 180 x 60 - 80 x 70; Balken: geschaafd en machinaal bewerkt; Duurzaamheid: klasse 3; Herkomst: België - Luxemburg - Duitsland; Verduurzaming: vereist (geen verduurzaming inbegrepen); Hoekverbindingen: rechte; Plan: grond en montage plan aanwezig; Bevestiging: materialen niet inbegrepen; pakket: ca. 4440 x 1200 x H 1350 mm; Ref: Kenny; hoogte: 4563; gewicht: 1355; materiaal: fijnspar; Breedte: 400; lengte: 700;... lees meer

Huidig bod 2700,00
9020711

Omschrijving: Fijnspar houten chalet; Gebouw: 8000 x 5245 x H 4226 mm; Binnen: 8000 x 4000 mm; Terras: 8000 x 1245 mm; Wood sections: 180 x 180 - 130 x 130 - 180 x 60 - 100 x 60 - 80 x 60 - 80 x 70; Balken: geschaafd en machinaal bewerkt hout; Duurzaamheid: klasse 3; Herkomst: België - Luxemburg - Duitsland; Plan: grond en montage plan aanwezig; Bevestiging: materialen niet inbegrepen; pakket: ca. 9000 x 1500 x H 1600 mm; Ref: Fabrice ; hoogte: 4226; gewicht: 1760; materiaal: fijnspar; Breedte: 600; lengte: 800;... lees meer

Huidig bod 3300,00
9020712

Omschrijving: Fijnspar houten carport; Wood sections: 180 x 180 - 230 x 180 - 130 x 130 - 180 x 60 - 80 x 70; Balken: geschaafd en machinaal bewerkt; Duurzaamheid: klasse 3; Herkomst: België - Luxemburg - Duitsland; Plan: grond en montage plan aanwezig; Bevestiging: materialen niet inbegrepen; pakket: ca. 7500 x 1000 mm x H 1200 mm; Ref: Elodie; materiaal: fijnspar; Breedte: 550; hoogte: 481; lengte: 1000; gewicht: 1990;... lees meer

Huidig bod 3750,00
9020713

Omschrijving: Fijnspar houten carport; Wood sections: 70x70 – 70x80 – 130x130 – 180x180; Duurzaamheid: klasse 3; Herkomst: België - Luxemburg - Duitsland; Plan: grond en montage plan aanwezig; Bevestiging: materialen niet inbegrepen; vervangstukken: niet verkrijgbaar; pakket: ca. 6000 x 1200 x 1000 mm; Ref: Emma; hoogte: 5564; gewicht: 3500; materiaal: fijnspar; Breedte: 600; lengte: 1500;... lees meer

Huidig bod 7800,00
9020714

Omschrijving: Fijnspar houten poolhouse; Wood sections: 180 x 180 - 130 x 130 - 180 x 60 - 80 x 70; Balken: geschaafd en machinaal bewerkt; Duurzaamheid: klasse 3; Herkomst: België - Luxemburg - Duitsland; Plan: grond en montage plan aanwezig; Bevestiging: materialen niet inbegrepen; Opmerkingen: Mogelijk valkant aanwezig - Mogelijk krimpscheuren na uitdroging aanwezig; vervangstukken: niet verkrijgbaar; pakket: ca. 4750 x 950 x H 1000 mm; Ref: Kurt; hoogte: 4915; lengte: 600; gewicht: 1475; materiaal: fijnspar; Breedte: 500;... lees meer

Huidig bod 2700,00
9020715

Omschrijving: Fijnspar houten poolhouse; Wood sections: 180 x 180 - 130 x 130 - 180 x 60 - 89 x 38 - 80 x 70; Balken: geschaafd en machinaal bewerkt; Duurzaamheid: klasse 3; Herkomst: België - Luxemburg - Duitsland; Plan: grond en montage plan aanwezig; Bevestiging: materialen niet inbegrepen; pakket: ca. 5000 x 1200 x 1000 mm; Ref: Birthe ; hoogte: 4213; lengte: 500; gewicht: 91; materiaal: fijnspar; Breedte: 350;... lees meer

Huidig bod 1650,00
9020716

Omschrijving: Fijnspar houten poolhouse; Wood sections: 180 x 180 - 130 x 130 - 180 x 60 - 89 x 38 - 80 x 70; Balken: geschaafd en machinaal bewerkt; Duurzaamheid: klasse 3; Herkomst: België - Luxemburg - Duitsland; Plan: grond en montage plan aanwezig; Bevestiging: materialen niet inbegrepen; pakket: ca. 6400 x 1000 x 600 mm; Ref: Nathalie; hoogte: 346; lengte: 640; gewicht: 1275; materiaal: fijnspar; Breedte: 400;... lees meer

Huidig bod 1950,00
9020717

Omschrijving: Fijnspar houten kapschuur; Wood sections: 180 x 180 - 130 x 130 - 180 x 60 - 89 x 38 - 80 x 70; Balken: geschaafd en machinaal bewerkt; Duurzaamheid: klasse 3; Herkomst: België - Luxemburg - Duitsland; Plan: grond en montage plan aanwezig; Bevestiging: materialen niet inbegrepen; pakket: ca. 5500 x 1200 x 800 mm; Ref: Charon; hoogte: 346; gewicht: 1145; materiaal: fijnspar; Breedte: 400; lengte: 750;... lees meer

Huidig bod 2100,00
9020718

Omschrijving: Fijnspar houten carport; Wood sections: 180 x 180 - 180 x 60; Balken: geschaafd en machinaal bewerkt; Duurzaamheid: klasse 3; Herkomst: België - Luxemburg - Duitsland; Plan: grond en montage plan aanwezig; Bevestiging: materialen niet inbegrepen; pakket: ca. 4500 x 1000 mm x H 800 mm; Ref: Björn ; materiaal: fijnspar; Breedte: 450; hoogte: 233; lengte: 800; gewicht: 975;... lees meer

Huidig bod 1800,00
9020719