Mooie hanger (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
BezichtigenWoensdag 14/06/2023 11:00-13:00
AfhalenWoensdag 21/06/2023 11:00-13:00
Paar manchetknopen (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Mooie ring (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Mooie broche (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Mooie armband (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Mooie horloge (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
SBS Solingen - Complete Bestekset (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Op doek, gesigneerd, afm: +/- 88 cm x 122 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Op doek, gesigneerd, afm: +/- 40 cm x 50 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Aquarel verf op papier, gesigneerd, afm +/- 20,5 cm x 28,5 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Op paneel, gesigneerd, afm: +/- 30 x 40 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Moderne beeld, gesigneerd (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Op paneel, gesigneerd, afm: +/- 150 x 80 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)