Woensdag 14/06/2023 11:00-13:00

Woensdag 21/06/2023 11:00-13:00

Peperstraat 13, 9550 Herzele, België

Aantal kavels
316 kavels
Einde op 14/06/2023 18:00
Vlavem

Mooie hanger (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

4316-301

Paar manchetknopen (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

4316-302

Huidig bod 2,00
4316-303

Huidig bod 1,00
4316-304

Mooie ring (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Huidig bod 2,00
4316-305

Mooie broche (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Huidig bod 22,00
13 biedingen
4316-306

Mooie armband (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Huidig bod 2,00
4316-307

Mooie horloge (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Huidig bod 2,00
4316-308

SBS Solingen - Complete Bestekset (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Huidig bod 45,00
27 biedingen
4316-309

Huidig bod 45,00
26 biedingen
4316-310

Op doek, gesigneerd, afm: +/- 88 cm x 122 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

4316-311

Op doek, gesigneerd, afm: +/- 40 cm x 50 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

9 biedingen
4316-312

Aquarel verf op papier, gesigneerd, afm +/- 20,5 cm x 28,5 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

4316-313

Op paneel, gesigneerd, afm: +/- 30 x 40 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

4316-314

Moderne beeld, gesigneerd (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Huidig bod 90,00
15 biedingen
4316-315

Op paneel, gesigneerd, afm: +/- 150 x 80 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

4316-316