Oude verzilverde aansteker (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
BezichtigenWoensdag 14/06/2023 11:00-13:00
AfhalenWoensdag 21/06/2023 11:00-13:00
Oude verzilverde luciferdoosje (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Grote vaas, gesigneerd, H: +/- 43 (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Parker vulpennen in hun originele doos (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Zilveren of verzilverde tafel eierdopjes (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Verzilverde vintage zwanen plaatskaartjes (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
(kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Zilveren of verzilverde Kiddush Cup & Tray (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Zilveren of verzilverde suikerpot (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Zilveren of verzilverde beker (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Platina 950 horloge, bezet met 64 diamanten en acht gekalibreerde saffieren. (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Panthère ring (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Versierd met een jade en opalines (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Grote antieke zilveren sieraden (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Zware oude Zilveren of verzilverde armbanden (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Vier miniatuur olieverfschilderijen op koper gesigneerd (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Zilveren of verzilverde armbanden (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Met een handgeschilderde en gesigneerde miniatuur (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Zilveren broche met een handgeschilderde en gesigneerde miniatuur (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Paar antieke drielichts kandelaars. Prachtig uitgesneden (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Mooie oorbellen (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)