Laptops, pc's, mini-pc’s, hard disks, ssd schijven, processors, geheugen enz.

Laptops, PC's, mini-PC’s, hard disks, ssd schijven, processors, geheugen enz.

Dinsdag 23/04/2024 10:00-12:00

Mastboomstraat 14, 2630 Aartselaar, België

Aantal kavels
183 kavels
Einde op 16/04/2024 19:00
Vlavem

HP ELITEBOOK 845 G7 AMD Ryzen 7 PRO 4750U with Radeon Graphics 1,7 Ghz/16 GB Ram geheugen/256 GB solid state schijf/Geïnstalleerd met Windows 10 Pro “toestel is gebruikt maar volledig getest, batterij is ook getest. Resolutie is 1920x1080 opgelet toestel is zonder voedingsadapter en er ontbreekt een toets op het toetsenbord.... lees meer

Huidig bod 95,00
4925-034

Huidig bod 95,00
4925-035

HP ELITEBOOK 845 G7 AMD Ryzen 7 PRO 4750U with Radeon Graphics 1,7 Ghz/16 GB Ram geheugen/120 GB solid state schijf/Geïnstalleerd met Windows 10 Pro “toestel is gebruikt maar volledig getest, batterij is ook getest. Resolutie is 1920x1080 opgelet toestel is zonder voedingsadapter en er ontbreekt een toets op het toetsenbord.... lees meer

Huidig bod 85,00
4925-036

HP ELITEBOOK 845 G7 AMD Ryzen 7 PRO 4750U with Radeon Graphics 1,7 Ghz/16 GB Ram geheugen/120 GB solid state schijf/Geïnstalleerd met Windows 10 Pro “toestel is gebruikt maar volledig getest, batterij is ook getest. Resolutie is 1920x1080 opgelet toestel is zonder voedingsadapter, er ontbreekt een toets op het toetsenbord en het toestel is rechts vooraan beschadigd.... lees meer

Huidig bod 55,00
4925-037

Fabr. Lenovo Thinkpad T440S Intel Core I5 4300U @ 2500 Mhz/8 Gb Ram Geheugen/120 Gb Ssd, Geïnstalleerd met Windows 10 Pro Resolutie is 1600x900, Opgelet toestel is zonder voedingsadapter.

4925-038

PC, HP EliteDesk 800 G5 Desktop mini, Intel Core I5 9500 @ 3000 Mhz/8 GB Ram geheugen/256 GB Solid State schijf/Geïnstalleerd met Windows 10 Pro “toestel is gebruikt maar volledig getest”. Opgelet toestel is zonder voeding en antennes

Huidig bod 55,00
4925-039

Huidig bod 65,00
4925-040

Huidig bod 75,00
4925-041

Huidig bod 85,00
4925-042

512 GB SSD M.2

Huidig bod 17,00
4925-043

512 GB SSD M.2

4925-044

Pc

Dell Optiplex 9020 Intel I7 4790 @ 3600 Mhz/16 GB Ram geheugen/500 GB harde schijf/DVD-RW Geïnstalleerd met Windows 10 Pro “toestel is gebruikt maar volledig getest”

4925-045

Pc

Huidig bod 55,00
4925-046

PC, HP EliteDesk 800 G4 65W Desktop mini, Intel Core I5 8500 @ 3000 Mhz/8 GB Ram geheugen/120 GB Solid State schijf/Geïnstalleerd met Windows 10 Pro “toestel is gebruikt maar volledig getest”. Opgelet toestel is zonder voeding en antennes

Huidig bod 55,00
4925-047

Huidig bod 55,00
4925-048

512 GB SSD M.2

4925-049

Dell model D3100 Dockingstation met voeding

Huidig bod 14,00
4925-050

Huidig bod 12,00
4925-051

Huidig bod 12,00
4925-052

Huidig bod 12,00
4925-053

Huidig bod 12,00
4925-054

EVOKO LISO reserveringssysteem voor vergaderruimtes

Huidig bod 12,00
4925-055

Huidig bod 12,00
4925-056

Huidig bod 12,00
4925-057

Huidig bod 12,00
4925-058

Huidig bod 12,00
4925-059

10 x MICRON 256 GB SSD

4925-060

10 x KINGSTON 240 GB SSD

Huidig bod 85,00
7 biedingen
4925-061

SAMSUNG 256 GB SSD

4925-064

KINGSTON 240 GB SSD

4925-065