Laptops, pc's, mini-pc’s, hard disks, ssd schijven, processors, geheugen enz.

Laptops, PC's, mini-PC’s, hard disks, ssd schijven, processors, geheugen enz.

Dinsdag 23/04/2024 10:00-12:00

Mastboomstraat 14, 2630 Aartselaar, België

Aantal kavels
183 kavels
Einde op 16/04/2024 19:00
Vlavem

HP ProBook 470 G3 Intel Core I5 6200u @ 2300 Mhz/8 GB Ram geheugen/250 GB solid state schijf/Dvd-RW/Geïnstalleerd met Windows 10 Pro “toestel is gebruikt maar volledig getest, batterij is ook getest. Resolutie is 1600x900, Opgelet toestel is zonder voedingsadapter en het heeft een 17 inch scherm.... lees meer

4925-126

Dell Latitude 7480 Intel Core I5 6300u @ 2400 Mhz/8 GB Ram geheugen/256 GB solid state schijf/ Resolutie is 1920x1080, Opgelet toestel is zonder voedingsadapter en batterij.

Huidig bod 34,00
4925-127

Dell Latitude 7480 Intel Core I5 6300u @ 2400 Mhz/8 GB Ram geheugen/120 GB solid state schijf/ Resolutie is 1920x1080, Opgelet toestel is zonder voedingsadapter en batterij.

Huidig bod 32,00
4925-128

Dell Latitude 7480 Intel Core I5 6300u @ 2300 Mhz/4 GB Ram geheugen/256 GB solid state schijf/ Resolutie is 1920x1080, Opgelet toestel is zonder voedingsadapter en batterij.

Huidig bod 32,00
4925-129

Huidig bod 32,00
4925-130

Huidig bod 32,00
4925-131

4925-132

4925-133

4925-134

HP ProBook 470 G4 Intel Core I5 7200u @ 2710 Mhz/8 GB Ram geheugen/256 GB SSD disk/DVD-RW/Geïnstalleerd met Windows 10 Pro “toestel is gebruikt maar volledig getest, Resolutie is 1600x900, Opgelet toestel is zonder voedingsadapter. Toestel heeft een 17 inch scherm en er ontbreekt een toets op het toetsenbord.... lees meer

Huidig bod 45,00
4925-135

HP EliteBook 840 G5 Intel Core I5 8250u @ 1800 Mhz/8 GB Ram geheugen/250 GB SSD disk/Geïnstalleerd met Windows 10 Pro “toestel is gebruikt maar volledig getest, Resolutie is 1920x1080, Opgelet toestel is zonder voedingsadapter en het scherm is defetct.... lees meer

Huidig bod 32,00
4925-136

HP PROBOOK 640 G4 Intel Core i7 8650u @ 2110 Mhz/16 GB Ram geheugen/256 GB solid state schijf/Geïnstalleerd met Windows 10 Pro “toestel is gebruikt maar volledig getest, batterij is ook getest. Resolutie is 1920x1080 opgelet toestel is zonder voedingsadapter en de behuizing is links bovenaan opzij beschadigd.... lees meer

Huidig bod 40,00
4925-137

HP PROBOOK 640 G4 Intel Core i5 8250u @ 1800 Mhz/16 GB Ram geheugen/256 GB solid state schijf/Geïnstalleerd met Windows 10 Pro “toestel is gebruikt maar volledig getest, batterij is ook getest. Resolutie is 1920x1080 opgelet toestel is zonder voedingsadapter en de behuizing is links bovenaan beschadigd. Toestel heeft een touch screen... lees meer

4925-138

HP ProBook 650 G2 Intel Core I5 6200u @ 2400 Mhz/8 GB Ram geheugen/120 GB solid state disk/DVD-RW/Geïnstalleerd met Windows 10 Pro “toestel is gebruikt maar volledig getest, Resolutie is 1920x1080, Batterij is ook getest. Opgelet toestel is zonder voedingsadapter en de behuizing is links bovenaan beschadigd.... lees meer

4925-139

HP PROBOOK 640 G4 Intel Core i5 8250u @ 1800 Mhz/8 GB Ram geheugen/256 GB solid state schijf/Geïnstalleerd met Windows 10 Pro “toestel is gebruikt maar volledig getest, batterij is ook getest. Resolutie is 1920x1080 opgelet toestel is zonder voedingsadapter en het toetsenbord is defect. Toestel heeft een touch screen... lees meer

Huidig bod 34,00
4925-140

Dell Latitude 3400 Intel Core I5 8265u @ 1800 Mhz/8 GB Ram geheugen/256 GB SSD disk/Geïnstalleerd met Windows 10 Pro “toestel is gebruikt maar volledig getest, Resolutie is 1920x1080, Batterij is ook getest. Opgelet toestel is zonder voedingsadapter, de behuizing is rechts bovenaan beschadigd en de batterij is defect.... lees meer

4925-141

Dell Latitude 5290 2-in-1 Intel Core I5 8350u @ 1900 Mhz/8 GB Ram geheugen/256 GB solid state schijf disk/Geïnstalleerd met Windows 10 Pro “toestel is gebruikt maar volledig getest, Resolutie is 1920x1280, opgelet toestel is zonder voedingsadapter. Toestel heeft een touch screen en is met toetsenbord.... lees meer

4925-142

Huidig bod 85,00
4925-143

Dell Latitude 5290 2-in-1 Intel Core I5 8350u @ 1900 Mhz/8 GB Ram geheugen/256 GB solid state schijf disk/Geïnstalleerd met Windows 10 Pro “toestel is gebruikt maar volledig getest, Resolutie is 1920x1280, opgelet toestel is zonder voedingsadapter. Toestel heeft een touch screen en is zonder toetsenbord.... lees meer

Huidig bod 65,00
4925-144

Dell Latitude 5290 2-in-1 Intel Core I5 8350u @ 1900 Mhz/8 GB Ram geheugen/256 GB solid state schijf disk/Geïnstalleerd met Windows 10 Pro “toestel is gebruikt maar volledig getest, Resolutie is 1920x1280, opgelet toestel is zonder voedingsadapter. Toestel heeft een touch screen en is zonder toetsenbord. Opgelet het touch screen is defect.... lees meer

Huidig bod 45,00
4925-145

Pc

HP ProDesk 600 G4 SFF Intel I5 8500 @ 3000 Mhz/8 GB Ram geheugen/256 GB Solid State schijf/Geïnstalleerd met Windows 10 Pro “toestel is gebruikt maar volledig getest”

Huidig bod 55,00
4925-146

Pc

4925-147

Pc

4925-148

Samsung 46 Inch scherm model “UE46PS” zonder voet en beugels

4925-149

DELL U2417H 24 INCH SCHERM “zonder kabels”

Huidig bod 24,00
4925-150

Huidig bod 26,00
4925-151

Samsung 32 Inch scherm model zonder voet

Huidig bod 20,00
4925-152

PC, HP MP9 G2 SFF Intel I5 6500T @ 2500 Mhz/8 GB Ram geheugen/500 GB harde schijf/Geïnstalleerd met Windows 10 Pro “toestel is gebruikt maar volledig getest” Opgelet toestel is zonder voedingsadapter

4925-153

4925-154

PC, HP EliteDesk 800 G5 Desktop mini, Intel Core I5 9500 @ 3000 Mhz/8 GB Ram geheugen/256 GB Solid State schijf/Geïnstalleerd met Windows 10 Pro “toestel is gebruikt maar volledig getest”. Opgelet toestel is zonder voeding en antennes

Huidig bod 55,00
4925-155