Belgische & nederlandse moderne kunst - stockopruiming - lokeren - 28/04/2024

Maandag 06/05/2024 13:00-15:00

Huildonck, Waaslandlaan 14, 9160 Lokeren, België

Aantal kavels
120 kavels
Einde op 28/04/2024 18:00

Lithografie - 65 x 48 cm - getekend, genummerd 92/300 Nee

Huidig bod 290,00
31

Lithografie ‘ La peine perdue ‘ ( 1962 ) - Genummerd 143/275 - Afm 60x45cm - Voorzien van de droogsptempel van ADAGP en van de Succession Magritte alsook de paraf van Charly Herscovice Nee

Huidig bod 490,00
32

Olieverf op doek - "La Chaise au Chapeau Rouge" - gesigneerd rechtsonder - 70 x 50 cm - topkwaliteit Nee

Huidig bod 750,00
33

Dialogue dans le paysage - kleurenzeefdruk - getekend en genummerd op 50 exemplaren – 93,5 cm x 72 cm – professioneel ingelijst - Galerieprijs: 900 € (op verso etiket) Nee

Huidig bod 270,00
34

Landvrouw-Zeevrouw - Acryl op doek - 67.5 x 87.5 cm - Handgesigneerd - gedateerd (19)'69 - galerieprijs: 2.000 € Nee

Huidig bod 750,00
35

Le vecchie Mura - zeefdruk - 90 x 90 cm - gesigneerd - professioneel ingelijst 103x103 cm Nee

36

Zeus - olieverf op paneel - 40 x 50 cm - getekend - ingelijst - - galerieprijs: 3.000 € Nee

Huidig bod 1850,00
37

Kleurenzeefdruk - getekend en genummerd in een oplage van 100 exemplaren - 50x70 cm - met bijhorend getekend gedicht van Marnix Gijsen Nee

38

Kleurenzeefdruk - poort - getekend en genummerd in een oplage van 100 exemplaren - 70x50 cm - met bijhorend getekend gedicht van Nic Van Bruggen Nee

Huidig bod 90,00
39

Kleurenzeefdruk - getekend en genummerd in een oplage van 100 exemplaren - 50x70 cm - met bijhorend getekend gedicht van Frans Boenders Nee

Huidig bod 120,00
40

Zeer mooi origineel werk in gemengde techniek (pastel, houtskool en potlood) op papier - getekend en gedateerd 2016 - 21x30 cm - mooi ingelijst met passe-partout (32,5x42,5 cm) - galerieprijs: 550 euro Nee

Huidig bod 110,00
41

Litho n° 4/350 : "Landschap langs de Leie" - getekend Nee

42

Olie op doek - zicht op Brugge - gesigneerd - ingelijst Nee

Huidig bod 60,00
43

Huidig bod 60,00
44

Naked beauty - Zeefdruk - Gesigneerd en genummerd - 70x90 cm - Professioneel ingelijst met museumglas, zeer kwalitatieve inlijsting en top presentatie Nee

Huidig bod 1200,00
45

Louder than words - Zeefdruk - Ingelijst (Groot) - Handgesigneerd en genummerd XXV/L - ingelijst - 81x98 cm - Galerieprijs: 735 € (op verso etiket) Nee

Huidig bod 110,00
46

Gemengde techniek op paneel, pasteus geschilderd - Zonder titel - 70 x 100 cm Nee

Huidig bod 60,00
47

Gekleurde lithografie getekend in de plaat - ‘ Le petit prince ‘ - Met stempel van de Succession Saint Exupery - Afm ca 40x30cm Nee

48

Huidig bod 90,00
49

Acryl op doek, Zonder titel - Ingelijst - 140.5 x 140 cm Nee

Huidig bod 170,00
50

Engel in appelboom - zeefdruk - 51x59 cm - gesigneerd en genummerd 4/14 - gedateerd 1972 - ingelijst Nee

51

Vruchtbaarheid - zeefdruk op handgeschept papier - 120 x 92 cm - gesigneerd en genummerd 56/120 - 1996 - professioneel ingelijst Nee

52

Zeefdruk op handgeschept papier (16 kleuren druk) - 120 x 92 cm - gesigneerd en genummerd 6/55 - 1986 - professioneel ingelijst Nee

53

Gelimiteerde print genummerd op 150 exemplaren – Getekend in druk – 21x30 cm - Uitgegeven door MF Prints London – Met certificaat van de uitgever – Met droogstempel - mooi ingelijst Nee

Huidig bod 280,00
21 biedingen
54

Mooie kleurenprint op canvas - 80x80 cm - diepte 4cm - met bijgeleverd ophangsysteem Nee

Huidig bod 90,00
55

Aquagravure - 70 x 48 cm - getekend, genummerd 85/90, ingelijst - 1976 - galerieprijs: 1.500 € Nee

Huidig bod 650,00
56

Lithografie - ‘ Souvenir de voyage‘ ( 1961 ) - Genummerd 147/275 - Afm 60x45cm - Voorzien van de droogsptempel van ADAGP en van de Succession Magritte alsook de paraf van Charly Herscovice Nee

Huidig bod 490,00
57

Olieverfschilderij met reliëf, Zomerveld - 60 x 60 cm - Handgesigneerd - 2012 Nee

Huidig bod 90,00
58

Zeefdruk - 111 x 81 cm - Handgesigneerd - 1996 Nee

Huidig bod 21,00
59

Looking behind a veil - gemengde techniek op paneel (met sluier zoals aangegeven in titel) - 100 x 100 cm - getekend - ingelijst - 1994 - galerieprijs: 2.500 € Nee

Huidig bod 1200,00
60