Belgische & nederlandse moderne kunst - stockopruiming - lokeren - 28/04/2024

Maandag 06/05/2024 13:00-15:00

Huildonck, Waaslandlaan 14, 9160 Lokeren, België

Aantal kavels
120 kavels
Einde op 28/04/2024 18:00

Mooie kleurenprint op canvas - 80x60 cm - diepte 4cm - met bijgeleverd ophangsysteem Nee

Huidig bod 90,00
61

Acryl op papier ( Pièce Unique ) + genummerde zeefdruk 29/50 - Mickey Mouse & Charlie Chaplin - 76x56cm - Uitgave 2019 - met certificaat Nee

Huidig bod 390,00
62

Acryl op doek, Zonder titel (tweeluik) - 103 x 73 cm - Handgesigneerd - 2017 Nee

Huidig bod 190,00
63

Museum Boymans van Beuningen - 80 x 58 cm - handgesigneerd en gedicaseerd - gedateerd 1975 - Ingelijst - Gedrukt door Bramsen & George voor de Alechinsky-tentoonstelling in Museum Boymans - van Beuningen in Rotterdam Nee

Huidig bod 160,00
64

The Gates - Color offset print - 79x62 cm - gesigneerd - ingelijst Nee

Huidig bod 410,00
65

Lithografie - ‘ Le beau monde ‘ ( 1962 ) - Genummerd 246/275 - Afm 60x45cm cm - Voorzien van Atelierstempel / stempel van de Succession en paraf van Charles Herscovice Nee

Huidig bod 490,00
66

Lithografie - ‘ La nuit de Pise ‘ ( 1958 ) - Genummerd 143/275 - Afm 45x60cm - Voorzien van de droogsptempel van ADAGP en van de Succession Magritte alsook de paraf van Charly Herscovice Nee

Huidig bod 490,00
67

Rijk - originele tekening (cartoon) in gemengde techniek - 29,5x21 cm - mooi ingelijst (42x32 cm) Nee

Huidig bod 450,00
68

Of je bij God was - Zeefdruk - Gesigneerd en genummerd op 350 ex.- Afmetingen: 61x50 cm - Professioneel ingelijst met museumglas, zeer kwalitatieve inlijsting en top presentatie Nee

Huidig bod 550,00
69

Mickey Mouse - Lasercut acrylic sculpture - meerlagig, met schitterende PopArt motieven – hoogwaardige afwerking – Met handgesigneerd certificaat - in de originele giftbox Nee

Huidig bod 170,00
70

That girl is mine - Lasercut acrylic sculpture - meerlagig, met schitterende PopArt motieven – hoogwaardige afwerking – Met handgesigneerd certificaat - in de originele giftbox Nee

Huidig bod 170,00
71

Einstein - gemengde techniek - E/A (épreuve d'artiste - 80 x 111 x 4 cm (lijstmaat) - ingelijst in plexibox - Een samenwerking van Hannes D'Haese en Peter Heylands Nee

Huidig bod 250,00
72

Sweet Elephant – acryl op object - Gesigneerd – Galerieprijs: 350 € Nee

Huidig bod 135,00
73

Mooie kleurenprint op canvas - 80x80 cm - diepte 4cm - met bijgeleverd ophangsysteem Nee

Huidig bod 90,00
74

Balloon dog blue - Techniek: koud gegoten hars - Afmeting: 30x30x12 cm - Genummerd certificaat van echtheid door Editions Studio - Het sculptuur zelf is ook genummerd (onderaan de voorpoten) in een oplage van 999 exemplaren - Sculptuur komt met de originele doos - Gewicht: +/- 2 kg. - gezochte kleur Nee... lees meer

Huidig bod 415,00
75

Lithografie - 81 x 58 cm - getekend, genummerd 36/100 - ingelijst Nee

Huidig bod 135,00
76

Zeefdruk op geschept papier, Le plat pays II - Handgesigneerd en genummerd 22/44 – 1997 - professioneel ingelijst Nee

77

Mannelijk naakt in zwart & goud tinten - grote zeefdruk - gesigneerd en genummerd 3/100 - mooi ingelijst Nee

Huidig bod 90,00
78

Schilderij ‘ Amour en bleu et rouge ‘ Gesigneerd - Afm 90x120cm - certificaat Nee

Huidig bod 750,00
79

Zeefdruk, Bottles - gemonteerd in passe-partout - 60 cm x 70 cm – Handgesigneerd - E.A. Nee

Huidig bod 20,00
80

Acryl op doek, Vrouw op bank III - Ingelijst ( Groot) - 122 x 102 cm - Handgesigneerd - 1975 - wordt geleverd met een monografie van de kunstenaar Nee

Huidig bod 190,00
81

Zeefdruk, Pasar Malam - Ingelijst (Groot) - 93 x 124 cm - Handgesigneerd - E/A (épreuve d'artiste) - Professioneel ingelijst Nee

82

Billy the Kid - zeefdruk - 64 x 75 cm - gesigneerd - E/A - Professioneel ingelijst, mooie degelijke lijst Nee

Huidig bod 450,00
83

Originele aquarel op papier - straatje met zicht op het Belfort te Brugge - getekend - ingelijst (50x50 cm) Nee

Huidig bod 45,00
84

Olie op doek - gouden veld - getekend en verso getekend en betiteld - gedateerd 1983 - 94x74 cm - ingelijst (107x88 cm) - galerieprijs: 950 euro Nee

Huidig bod 190,00
85

Gemengde techniek + collage - getekend - ingelijst (55x45 cm) Nee

Huidig bod 20,00
86

Gemengde techniek op papier - getekend en betiteld - ingelijst (45x64 cm) Nee

Huidig bod 20,00
87

Naakt - olie op paneel - liggend naakt - 73x55 cm - mooi ingelijst in gedoreerde houten lijst (87x69 cm) Nee

Huidig bod 70,00
88

Lot van 3 aquarellen waarvan twee getekend Christophe en één getekend Julia Davis Nee

89

De nacht van Christopher Wihelm Tell - gemengde techniek op doek - verso gesigneerd en gedateerd 1964 - 130x140 cm - licht verfverlies op enkele plaatsten in de zwarte delen Nee

Huidig bod 90,00
90