Belgische & nederlandse moderne kunst - stockopruiming - lokeren - 28/04/2024

Maandag 06/05/2024 13:00-15:00

Huildonck, Waaslandlaan 14, 9160 Lokeren, België

Aantal kavels
120 kavels
Einde op 28/04/2024 18:00

Gemengde techniek op papier - gesigneerd en gedateerd 1986 Nee

91

Ets - gesigneerd en genummerd 6/7 - gedateerd 99 - ingelijst (glas ontbreekt) Nee

Huidig bod 71,00
92

Lithografie - gesigneerd en genummerd 7/20 - gedateerd 88 - ingelijst Nee

93

Gevel met balustrade en openstaand raam - zeefdruk - gesigneerd en genummerd 3/100 - gedateerd 1990 Nee

94

Giclee - Ingelijst - Handgesigneerd en genummerd 3/10 – 2006 Nee

95

Box met 6 Swatch horloges uitgegeven naar aanleiding van de Olympische spelen Atlanta 1996 - 38x37x7,5 cm - de horloges zijn ongedragen (niet getest op werkende staat) - Box met gebruikssporen, herstelling met zwarte tape Nee

Huidig bod 110,00
96

Lithografie ‘L’empire des lumières ‘( 1964 ) - Genummerd 156/275 - Afm 45x60cm - Voorzien van de droogsptempel van ADAGP en van de Succession Magritte alsook de paraf van Charly Herscovice Nee

Huidig bod 490,00
97

Beetle - Zeefdruk - Gesigneerd en genummerd - Afmetingen: 60x50 cm - Professioneel ingelijst met museumglas, zeer kwalitatieve inlijsting en top presentatie Nee

Huidig bod 550,00
98

Origineel werk in gemengde techniek - 58x47,5 cm - mooi ingelijst (78x67,5 cm) Nee

99

Kleurenlithografie – boeren op het veld - getekend en genummerd in een oplage van 115 exemplaren – 62x48 cm – mooi ingelijst (79,5x69,5 cm) Nee

Huidig bod 90,00
100

Olie op paneel - winterlandschap met zon te Deinze - 80x60 cm - ingelijst (106x84 cm) - galerieprijs: 5000 euro Nee

Huidig bod 1500,00
101

Originele pastel - getekend - ingelijst (39x54 cm) - zeldzaam werk uit 1918 in pointillistische stijl Nee

Huidig bod 60,00
102

Zeefdruk - Ingelijst (Groot) - 87 x 102 cm - Handgesigneerd en genummer 75/100 - galerieprijs: 595 € (op verso etiket) Nee

Huidig bod 60,00
103

Zeefdruk - Ingelijst (Groot) - 87 x 102 cm - Handgesigneerd en genummer 59/75 - galerieprijs: 610 € (op verso etiket) Nee

Huidig bod 60,00
104

Sculpture in the garden - olie op doek - 210x185 cm - gesigneerd en gedateerd 2000 - galerieprijs: 5.900 € (op verso tiket) Nee

Huidig bod 350,00
105

Panamarenko by night - affiche - 61 x 89 cm - gesigneerd in rode stift - ingelijst Nee

Huidig bod 290,00
106

Acryl op doek, Landscape composition - 60 x 80 cm - Handgesigneerd - 2023 Nee

107

De geschiedenis van een vrouw, olie op doek - 80x120 cm - 1985 - galerieprijs: 1.800 € Nee

Huidig bod 135,00
108

Goose Bay – olie op doek – 100x100 cm – gesigneerd en gedateerd 1989/ 1992 – galerieprijs: 1.800 € Nee

Huidig bod 120,00
109

Acryl op papier ( Pièce Unique ) + genummerde zeefdruk 39/50 - Marylin Monroe & Minnie Mouse - Uitgave 2019 - Afm 76x56cm - certificaat Nee

Huidig bod 390,00
110

Gelimiteerde print genummerd op 150 exemplaren – Getekend in druk – 21x30 cm - Uitgegeven door MF Prints London – Met certificaat van de uitgever – Met droogstempel - mooi ingelijst Nee

111

Mooie kleurenprint op canvas - 80x80 cm - diepte 4cm - met bijgeleverd ophangsysteem Nee

Huidig bod 90,00
112

Kleurets : "Vrouwenhoofd" - 12 x 9 cm - getekend Nee

Huidig bod 40,00
113

Paul Wiggers (Den Haag, 1949) - Acryl op doek, Frigeavia Teleavia - 90 cm x 90 cm - Handgesigneerd – 2010 Nee

114

Zeldzame kleurenzeefdruk - groen in rood - getekend en genummerd in een oplage van 100 exemplaren - gedateerd 78 - professioneel ingelijst met passe-partout (63x84 cm)- galerieprijs: 1900 euro Nee

Huidig bod 940,00
115

Neen, dit zijn geen gevangenen - zeldzame ets in een oplage van 20 exemplaren uit 1981 - getekend - uitgever: Printshop, Amsterdam - drukatelier: Piet Clement - ingelijst - met certificaat - galerieprijs: 2000 euro Nee

Huidig bod 950,00
116

Zwarte tongvorm - acryl op doek - 81 x 100 cm - getekend - ingelijst - 1999 - galerieprijs: 2.000 € Nee

Huidig bod 750,00
117

Damesportret – Pastel op papier – gesigneerd en gedateerd 1986 – ingelijst Nee

Huidig bod 45,00
118

Lithografie - ‘La corde sensible ‘ ( 1960 ) - Genummerd 146/275 - Afm 45x60 cm - Voorzien van Atelierstempel / stempel van de Succession en paraf van Charles Herscovice Nee

Huidig bod 490,00
119

Reeks van vier zeefdrukken in kleur - n° 36/121 en 44/121 - met typische composities - telkens 36 x 36 cm - getekend - ingelijst Nee

Huidig bod 350,00
120