Gemengde techniek op papier - gesigneerd en gedateerd 1986 Nee
AfhalenMaandag 06/05/2024 13:00-15:00
Ets - gesigneerd en genummerd 6/7 - gedateerd 99 - ingelijst (glas ontbreekt) Nee
Lithografie - gesigneerd en genummerd 7/20 - gedateerd 88 - ingelijst Nee
Gevel met balustrade en openstaand raam - zeefdruk - gesigneerd en genummerd 3/100 - gedateerd 1990 Nee
Giclee - Ingelijst - Handgesigneerd en genummerd 3/10 – 2006 Nee
Box met 6 Swatch horloges uitgegeven naar aanleiding van de Olympische spelen Atlanta 1996 - 38x37x7,5 cm - de horloges zijn ongedragen (niet getest op werkende staat) - Box met gebruikssporen, herstelling met zwarte tape Nee
Lithografie ‘L’empire des lumières ‘( 1964 ) - Genummerd 156/275 - Afm 45x60cm - Voorzien van de droogsptempel van ADAGP en van de Succession Magritte alsook de paraf van Charly Herscovice Nee
Beetle - Zeefdruk - Gesigneerd en genummerd - Afmetingen: 60x50 cm - Professioneel ingelijst met museumglas, zeer kwalitatieve inlijsting en top presentatie Nee
Origineel werk in gemengde techniek - 58x47,5 cm - mooi ingelijst (78x67,5 cm) Nee
Kleurenlithografie – boeren op het veld - getekend en genummerd in een oplage van 115 exemplaren – 62x48 cm – mooi ingelijst (79,5x69,5 cm) Nee
Olie op paneel - winterlandschap met zon te Deinze - 80x60 cm - ingelijst (106x84 cm) - galerieprijs: 5000 euro Nee
Originele pastel - getekend - ingelijst (39x54 cm) - zeldzaam werk uit 1918 in pointillistische stijl Nee
Zeefdruk - Ingelijst (Groot) - 87 x 102 cm - Handgesigneerd en genummer 75/100 - galerieprijs: 595 € (op verso etiket) Nee
Zeefdruk - Ingelijst (Groot) - 87 x 102 cm - Handgesigneerd en genummer 59/75 - galerieprijs: 610 € (op verso etiket) Nee
Sculpture in the garden - olie op doek - 210x185 cm - gesigneerd en gedateerd 2000 - galerieprijs: 5.900 € (op verso tiket) Nee
Panamarenko by night - affiche - 61 x 89 cm - gesigneerd in rode stift - ingelijst Nee
Acryl op doek, Landscape composition - 60 x 80 cm - Handgesigneerd - 2023 Nee
De geschiedenis van een vrouw, olie op doek - 80x120 cm - 1985 - galerieprijs: 1.800 € Nee
Goose Bay – olie op doek – 100x100 cm – gesigneerd en gedateerd 1989/ 1992 – galerieprijs: 1.800 € Nee
Acryl op papier ( Pièce Unique ) + genummerde zeefdruk 39/50 - Marylin Monroe & Minnie Mouse - Uitgave 2019 - Afm 76x56cm - certificaat Nee
Gelimiteerde print genummerd op 150 exemplaren – Getekend in druk – 21x30 cm - Uitgegeven door MF Prints London – Met certificaat van de uitgever – Met droogstempel - mooi ingelijst Nee
Mooie kleurenprint op canvas - 80x80 cm - diepte 4cm - met bijgeleverd ophangsysteem Nee
Kleurets : "Vrouwenhoofd" - 12 x 9 cm - getekend Nee
Paul Wiggers (Den Haag, 1949) - Acryl op doek, Frigeavia Teleavia - 90 cm x 90 cm - Handgesigneerd – 2010 Nee
Zeldzame kleurenzeefdruk - groen in rood - getekend en genummerd in een oplage van 100 exemplaren - gedateerd 78 - professioneel ingelijst met passe-partout (63x84 cm)- galerieprijs: 1900 euro Nee
Neen, dit zijn geen gevangenen - zeldzame ets in een oplage van 20 exemplaren uit 1981 - getekend - uitgever: Printshop, Amsterdam - drukatelier: Piet Clement - ingelijst - met certificaat - galerieprijs: 2000 euro Nee
Zwarte tongvorm - acryl op doek - 81 x 100 cm - getekend - ingelijst - 1999 - galerieprijs: 2.000 € Nee
Damesportret – Pastel op papier – gesigneerd en gedateerd 1986 – ingelijst Nee
Lithografie - ‘La corde sensible ‘ ( 1960 ) - Genummerd 146/275 - Afm 45x60 cm - Voorzien van Atelierstempel / stempel van de Succession en paraf van Charles Herscovice Nee
Reeks van vier zeefdrukken in kleur - n° 36/121 en 44/121 - met typische composities - telkens 36 x 36 cm - getekend - ingelijst Nee