Oude schilderijen op doek, afm: +/- 26 cm x 34 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
BezichtigenWoensdag 14/06/2023 11:00-13:00
AfhalenWoensdag 21/06/2023 11:00-13:00
Oude schilderijen op doek, afm: +/- 20 cm x 24 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Oude schilderijen op doek, afm: +/- 26 cm x 22 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Grote ets, gesigneerd en genummerd 12/40 onder glas, afm: +/- 37 cm x 25 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Grote ets of print, gesigneerd, onder glas, afm: +/- 67 cm x 41,5 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Ets onder glas, gesigneer (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Grote map met oude kaarten, afm: +/- 64 cm x 50 cm(kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Grote gekleurde print (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Grote gekleurde ets of print (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Grote gekleurde ets, gesigneerd(kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Grote map met 24 prints op hard en glad papier, afm: +/- 50 cm x 36 cm(kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Oude schilderij op doek, afm +/- 28 cm x 24 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Oude schilderij op doek, afm +/- 83 x 55 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Aziatisch beeld, H: +/- 50 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Aziatisch beeld, afm: +/- 60 cm x 10 cm x 16 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Aziatisch beeld, H: +/- 34 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Aziatisch beeld, afm: +/- 37 cm x 41 cm x 20 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Aziatisch beeld in steen - Resten van polychromie - H: 33 cm *zeer oud maar in zeer Goede conditie* verkregen op een wettelijke manier (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Aziatisch beeld (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Aziatisch beeld, H: +/- 42 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Aziatisch beeld, H: +/- 31 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)