Schilderij op doek, gesigneerd, afm +/- 21 cm x 16 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
BezichtigenWoensdag 14/06/2023 11:00-13:00
AfhalenWoensdag 21/06/2023 11:00-13:00
Aquarel verf op papier, afm +/- 19,5 cm x 18 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Schilderij op paneel, gesigneerd, afm +/- 20 cm x 24 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Schilderij op doek, gesigneerd, afm +/- 29 cm x 28,5 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Schilderij op doek, gesigneerd, afm +/- 26,5 cm x 42 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Gekleurde ets, afm: +/- 34 cm x 24 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Schilderij op paneel, gesigneerd, afm +/- 15 cm x 15,5 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Schilderij op paneel, gesigneerd, afm +/- 14 cm x 18 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Reliëf koperen bas-reliëf, afm +/- 19,5 cm x 14 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
4 prints onder glas, gesigneerd, afm: +/- 17 cm x 11,5 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Schilderij op paneel, gesigneerd, afm +/- 38,5 cm x 59,5 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Gekleurde print onder glas, afm: +/- 32,5 cm x 45 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Schilderij op paneel, gesigneerd, afm +/- 29 cm x 39 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Schilderij op doek, gesigneerd, afm +/- 49 cm x 68,5 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Schilderij op doek, gesigneerd, afm +/- 48 cm x 74 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Schilderij op doek, gesigneerd, afm +/- 55 cm x 130,5 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Schilderij op doek, gesigneerd, afm +/- 31,5 cm x 25 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Schilderij op paneel, gesigneerd, afm +/- 43 cm x 29 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Schilderij op doek, gesigneerd, afm +/- 29 cm x 38,5 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Schilderij op doek, gesigneerd, afm +/- 50 cm x 40 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Schilderij op paneel, gesigneerd, afm +/- 60 cm x 44 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Op doek, gesigneerd, afm: +/- 70 cm x 60 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Op doek, gesigneerd, afm: +/- 60 cm x 50 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Op paneel, gesigneerd, afm: +/- 60 cm x 43,5 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Oude schilderijen op doek, afm: +/- 60 cm x 49 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Oude schilderijen op doek, afm: +/- 85 cm x 112 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Oude schilderijen op doek, afm: +/- 105 cm x 17 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Oude schilderijen op doek, afm: +/- 51 cm x 40 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)