Woensdag 14/06/2023 11:00-13:00

Woensdag 21/06/2023 11:00-13:00

Peperstraat 13, 9550 Herzele, België

Aantal kavels
316 kavels
Einde op 14/06/2023 18:00
Vlavem

Schilderij op doek, gesigneerd, afm +/- 21 cm x 16 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Huidig bod 1,00
4316-091

Aquarel verf op papier, afm +/- 19,5 cm x 18 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Huidig bod 1,00
4316-092

Schilderij op paneel, gesigneerd, afm +/- 20 cm x 24 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Huidig bod 1,00
4316-093

Schilderij op doek, gesigneerd, afm +/- 29 cm x 28,5 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Huidig bod 1,00
4316-094

Schilderij op doek, gesigneerd, afm +/- 26,5 cm x 42 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Huidig bod 1,00
4316-095

Gekleurde ets, afm: +/- 34 cm x 24 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

4316-096

Schilderij op paneel, gesigneerd, afm +/- 15 cm x 15,5 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

4316-097

Schilderij op paneel, gesigneerd, afm +/- 14 cm x 18 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

4316-098

Reliëf koperen bas-reliëf, afm +/- 19,5 cm x 14 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

4316-099

4 prints onder glas, gesigneerd, afm: +/- 17 cm x 11,5 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Huidig bod 1,00
4316-100

Schilderij op paneel, gesigneerd, afm +/- 38,5 cm x 59,5 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Huidig bod 1,00
4316-101

Gekleurde print onder glas, afm: +/- 32,5 cm x 45 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Huidig bod 1,00
4316-102

Schilderij op paneel, gesigneerd, afm +/- 29 cm x 39 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

4316-103

Schilderij op doek, gesigneerd, afm +/- 49 cm x 68,5 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Huidig bod 1,00
4316-104

Schilderij op doek, gesigneerd, afm +/- 48 cm x 74 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Huidig bod 1,00
4316-105

Schilderij op doek, gesigneerd, afm +/- 55 cm x 130,5 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Huidig bod 27,00
4316-106

Schilderij op doek, gesigneerd, afm +/- 31,5 cm x 25 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Huidig bod 2,00
4316-107

Schilderij op paneel, gesigneerd, afm +/- 43 cm x 29 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Huidig bod 1,00
4316-108

Schilderij op doek, gesigneerd, afm +/- 29 cm x 38,5 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Huidig bod 2,00
4316-109

Schilderij op doek, gesigneerd, afm +/- 50 cm x 40 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

4316-110

Huidig bod 2,00
4316-111

Schilderij op paneel, gesigneerd, afm +/- 60 cm x 44 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

4316-112

Op doek, gesigneerd, afm: +/- 70 cm x 60 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

4316-113

Op doek, gesigneerd, afm: +/- 60 cm x 50 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Huidig bod 2,00
4316-114

Huidig bod 2,00
4316-115

Op paneel, gesigneerd, afm: +/- 60 cm x 43,5 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Huidig bod 2,00
4316-116

Oude schilderijen op doek, afm: +/- 60 cm x 49 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Huidig bod 20,00
9 biedingen
4316-117

Oude schilderijen op doek, afm: +/- 85 cm x 112 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Huidig bod 14,00
4316-118

Oude schilderijen op doek, afm: +/- 105 cm x 17 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Huidig bod 2,00
4316-119

Oude schilderijen op doek, afm: +/- 51 cm x 40 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Huidig bod 2,00
4316-120