Op porselein en glas, gesigneerd (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
BezichtigenWoensdag 14/06/2023 11:00-13:00
AfhalenWoensdag 21/06/2023 11:00-13:00
Op paneel, afm +/- 13 cm x 17 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Op paneel, gesigneerd, afm: +/- 24 cm x 33 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Op doek, gesigneerd, afm: +/- 70 cm x 60 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Op paneel, gesigneerd, afm: +/- 17 cm x 22 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Op paneel, gesigneerd, afm: +/- 20 cm x 25 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Aquarel verf op papier, afm +/- 27 cm x 18 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Op doek, gesigneerd, afm: +/- 40 cm x 30 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Op papier, gesigneerd, afm: +/- 29 cm x 21 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Op doek, afm: +/- 21 cm x 28 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Op doek, afm: +/- 27,5 cm x 22,5 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Op doek, afm: +/- 29 cm x 20,5 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Op doek, afm: +/- 21,5 cm x 60 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Op doek, afm: +/- 37 cm x 27,5 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Gekleurde ets, gesigneerd, afm: +/- 24 cm x 27,5 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
6 etsen, gesigneerd, afm: +/- 28 cm x 22 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Aquarel verf op papier, gesigneerd, afm +/- 28 cm x 37,5 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Reliëf koperen bas-reliëf, afm +/- 37 cm x 16 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Koperen tijdschriftenrek (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Reliëf koperen bas-reliëf, afm +/- 18 cm x 31 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Gekleurde ets, gesigneerd, afm: +/- 16 cm x 17,5 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Ets, afm: +/- 12,5 cm x 18 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Gekleurde ets, afm: +/- 13 cm x 18 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Gekleurde ets, afm: +/- 17,5 cm x 14 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Gekleurde ets, afm: +/- 34 cm x 24 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Gekleurde ets, afm: +/- 27 cm x 23,5 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Reliëf koperen bas-reliëf, afm +/- 22 cm x 33 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)