Woensdag 14/06/2023 11:00-13:00

Woensdag 21/06/2023 11:00-13:00

Peperstraat 13, 9550 Herzele, België

Aantal kavels
316 kavels
Einde op 14/06/2023 18:00
Vlavem

Gekleurde ets, afm: +/- 29 cm x 20,5 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

4316-061

Huidig bod 1,00
4316-062

Ets, Gesigneerd, afm: +/- 13 cm x 10 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Huidig bod 1,00
4316-063

Ets, Gesigneerd, afm: +/- 23 cm x 19 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Huidig bod 1,00
4316-064

Ets, afm: +/- 26,5 cm x 20 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Huidig bod 1,00
4316-065

Ets, gesigneerd, afm: +/- 16 cm x 11 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Huidig bod 1,00
4316-066

Ets, gesigneerd, afm: +/- 29,5 cm x 19,5 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Huidig bod 1,00
4316-067

Ets, gesigneerd, afm: +/- 21 cm x 24,5 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Huidig bod 1,00
4316-068

Aziatische gekleurde print onder glas, afm: +/- 20,5 cm x 23,5 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Huidig bod 1,00
4316-069

Huidig bod 1,00
4316-070

Huidig bod 1,00
4316-071

Gekleurde print onder glas, afm: +/- 21,5 cm x 9 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Huidig bod 1,00
4316-072

Gekleurde tekening onder glas, gesigneerd, afm: +/- 16,5 cm x 12,5 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Huidig bod 1,00
4316-073

Onder glas, gesigneerd, afm: +/- 20 cm x 28 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Huidig bod 2,00
4316-074

Huidig bod 2,00
4316-075

Op zijde, gesigneerd, afm: +/- 19,5 cm x 14 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Huidig bod 1,00
4316-076

Op zijde, gesigneerd, afm: +/- 9,5 cm x 9,5 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Huidig bod 1,00
4316-077

Ets, gesigneerd, afm: +/- 20 cm x 22,5 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Huidig bod 1,00
4316-078

Gekleurde print onder glas, afm: +/- 17 cm x 24 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Huidig bod 1,00
4316-079

Gekleurde print onder glas, afm: +/- 17,5 cm x 24 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Huidig bod 1,00
4316-080

Gekleurde print onder glas, afm: +/- 16 cm x 22 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Huidig bod 1,00
4316-081

Huidig bod 1,00
4316-082

Gekleurde print onder glas, afm: +/- 15 cm x 22,5 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Huidig bod 1,00
4316-083

Gekleurde print onder glas, afm: +/- 26 cm x 27,5 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Huidig bod 1,00
4316-084

Onder glas, gesigneerd, afm: +/- 19 cm x 28 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Huidig bod 1,00
4316-085

Onder glas, gesigneerd, afm: +/- 23,5 cm x 27,5 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Huidig bod 1,00
4316-086

Schilderij op doek, gesigneerd, afm +/- 19 cm x 23,5 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Huidig bod 1,00
4316-087

Huidig bod 1,00
4316-088

Huidig bod 1,00
4316-089

Huidig bod 1,00
4316-090