Gekleurde ets, afm: +/- 29 cm x 20,5 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
BezichtigenWoensdag 14/06/2023 11:00-13:00
AfhalenWoensdag 21/06/2023 11:00-13:00
Ets, Gesigneerd, afm: +/- 13 cm x 10 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Ets, Gesigneerd, afm: +/- 23 cm x 19 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Ets, afm: +/- 26,5 cm x 20 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Ets, gesigneerd, afm: +/- 16 cm x 11 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Ets, gesigneerd, afm: +/- 29,5 cm x 19,5 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Ets, gesigneerd, afm: +/- 21 cm x 24,5 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Aziatische gekleurde print onder glas, afm: +/- 20,5 cm x 23,5 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Gekleurde print onder glas, afm: +/- 21,5 cm x 9 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Gekleurde tekening onder glas, gesigneerd, afm: +/- 16,5 cm x 12,5 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Onder glas, gesigneerd, afm: +/- 20 cm x 28 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Op zijde, gesigneerd, afm: +/- 19,5 cm x 14 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Op zijde, gesigneerd, afm: +/- 9,5 cm x 9,5 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Ets, gesigneerd, afm: +/- 20 cm x 22,5 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Gekleurde print onder glas, afm: +/- 17 cm x 24 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Gekleurde print onder glas, afm: +/- 17,5 cm x 24 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Gekleurde print onder glas, afm: +/- 16 cm x 22 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Gekleurde print onder glas, afm: +/- 15 cm x 22,5 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Gekleurde print onder glas, afm: +/- 26 cm x 27,5 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Onder glas, gesigneerd, afm: +/- 19 cm x 28 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Onder glas, gesigneerd, afm: +/- 23,5 cm x 27,5 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Schilderij op doek, gesigneerd, afm +/- 19 cm x 23,5 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)