Mooi lot van 14 werken waarvan 3 aquarellen, 1 potloodtekening en werken in diverse grafische technieken van o.a. Nico Gillesse (1939), Carmi Butteling (1936), Leen van Weelden (1939), Huub Milder (1947-2009), enz.. Nee
AfhalenMaandag 08/04/2024 12:00-14:00
Elvis – Zeefdruk – 50x60 cm - gesigneerd, genummerd Nee
Acryl op paneel, Projectie - Ingelijst (Groot) 81.5 x 122 cm - Handgesigneerd - met krassen op enkele plekken Nee
Kleurenlithografie - getekend en genummerd HC (hors commerce) - ingelijst (57,5x78,5 cm) - zeldzaam exemplaar Nee
Zeldzame kleurenzeefdruk - getekend en genummerd in een oplage van 100 exemplaren - 44,5x62,8 cm Nee
Olieverf op doek, Cold feet - Ingelijst (Groot) - 104 cm x 84 cm – Handgesigneerd – 2004 Nee
Giclée, Beach Ride - Ingelijst - 78 cm x 63 cm - Handgesigneerd en genummerd 9/50 - galerieprijs op verso eticket: 550 € Nee
Acryl op doek, NAP III - Ingelijst - 107.5 cm x 169 cm – Handgesigneerd – 2001 Nee
Olieverf op doek, Dubbelganger – Ingelijst - 66.5 cm x 81.5 cm – Handgesigneerd Nee
Olieverf op doek - getekend en gedateerd 1969 - 60x80 cm - mooi ingelijst (82x105 cm) - vergezeld van een gesigneerde catalogus met daarin een originele tekening en dedicatie uit 1982 - galerieprijs: 1500 euro Nee
Boszicht - originele pastel op papier - gemonogrammeerd JV en gedateerd 1963 - prachtige kleuren - groot werk - ingelijst (119x89 cm) Nee
Z.T. (oude gevels) - olieverf op doek - 50 x 40 cm - getekend, ingelijst Nee
Ontmoeting - Olieverf op doek - 40x50 cm - Gesigineerd en gedateerd (20)23 Nee
Olieverf op doek, Portret - 80 cm x 80 cm - Handgesigneerd – 2009 Nee
Olieverf op doek, Kraan 2 - Ingelijst (Zeer groot) - 102 x 202 cm - 1975 - enkele scheurtjes in het doek Nee
Acrylverf op doek, Op maat - 95 cm x 95.5 cm – Handgesigneerd – 1994 Nee
Litho, Fantastic Animal with Sunshine Head - Ingelijst - 82 x 99 cm - Handgesigneerd en genummerd 88/175 Nee
Olieverf op doek, Agressie - Ingelijst - 161 cm x 181 cm – Handgesigneerd – 1967 Nee
Zeer mooie wanddecoratie - kleurenprint op canvas - 80x80 cm - diepte 4cm - met bijgeleverd ophangsysteem Nee
Love sick - stencil spray op karton - getekend in druk en genummerd op 50 exemplaren - met folder en inkomticket Nee
Schilderij ‘ Amour en bleu et rouge ‘ Gesigneerd - Afm 90x120cm - certificaat Nee
Acryl op doek, Olifant - 80 cm x 80 cm – Handgesigneerd Nee
Zeefdruk, Zonder titel – Ingelijst - 98 cm x 98 cm - Handgesigneerd en genummerd 57/125 – 1998 Nee
Gemengde techniek, The fortuneteller 4 - 100 cm x 100 cm Nee
Moeder en kind – Zeefdruk - Getekend - Genummerd in potlood - 50 x 60 cm Nee
Brasil God – Zeefdruk - Gesigneerd en genummerd op 150 ex - Afmetingen: 50x40 cm Nee
Olieverf op doek, Kleurendoos III - Ingelijst - 123 cm x 163 cm – Handgesigneerd – 1978 - twee kleine scheurtjes aan de rand Nee
Olieverf op doek, 3 es – Ingelijst - 61 cm x 51 cm – Handgesigneerd – 1984 – mooie hyperealistische compositie – galerieprijs: 1.200 € Nee
Spiky kitten – acryl op polyester – 11x32 cm - Gesigneerd - Galerieprijs: 450 euro Nee
Eerste editie lithografische print naar het originele schilderij 'soft madonna' - met fascimile signatuur - uitgeven door Max Inter Ltd. In 1989 Nee