Lithografie ‘L’empire des lumières ‘( 1961 ) - Genummerd 146/275 - Afm 45x60cm - Voorzien van de droogsptempel van ADAGP en van de Succession Magritte alsook de paraf van Charly Herscovice Nee
AfhalenMaandag 08/04/2024 12:00-14:00
Aquarel, Stilleven (Zeer Groot) - 120 cm x 90 cm - Handgesigneerd – 1985 Nee
Aquagravure op geschept papier, Les Plantes au Soleil - Ingelijst - 80.5 x 60.5 cm - Handgesigneerd en genummerd 49/60 - 1997 - Intens gekleurde aquagravure met diep reliëf, ingelijst in een diepe stevige vitrinelijst. Nee
Potloodtekening en collage op papier - Zonder titel - ingelijst in passe-partout - 70 x 80 cm - wordt geleverd met een monografie van de kunstenaar Nee
Lot van 6 zeefdrukken van: Paul Basart, Jurjen Fontein, Peter Wolkers, Eric Toebosch, Peter Spaans en onleesbaar - 77 x 57 cm (afmeting van grootste werk) Nee
Bevat 6 grafische werken in diverse technieken, allen gesigneerd en genummerd van: Nico Nolenkamp – Nic Blans (jr) – Harrie Gerritz – Carlos Blaaker - 2 x onleesbaar signatuur Nee
Zeer mooie wanddecoratie - kleurenprint op canvas - 80x80 cm - diepte 4cm - met bijgeleverd ophangsysteem Nee
Schilderij ‘ Clown‘ Getekend - Afm 100x100cm - certificaat Nee
Gekleurde lithografie getekend in de plaat ‘ Le petit prince ‘ - Met stempel van de Succession Saint Exupery - Afm ca 40x30cm Nee
Zeldzame kleurenzeefdruk - getekend en genummerd in een oplage van 100 exemplaren - 44,5x62,8 cm Nee
Zeldzame kleurenzeefdruk - getekend en genummerd in een oplage van 100 exemplaren - 62,8x44,5 cm Nee
Ets - 56 x 78 cm - getekend, gedateerd 1988, genummerd 45/50 Nee
Offset druk - gesigneerd in potlood - afmetingen 44x60 cm Nee
Standbeeld - originele tekening (cartoon) in gemengde techniek - 29,5x21 cm - mooi ingelijst (42x32 cm) Nee
Origineel werk in gemengde techniek (houtskool, pastel en potlood) op papier - getekend en gedateerd 1987-1994 - groot werk - ingelijst (83x111,5 cm) - galerieprijs: 1500 euro Nee
Leielandschap - Kleurenlithografie - gesigneerd en genummerd op 350 exemplaren Nee
Kleurenzeefdruk - gesigneerd - épreuve d'artiste - ingelijst Nee
Blik door het venster - lithografie - 53 x 70 cm - getekend, genummerd 142/150 - ingelijst Nee
Gelimiteerde print genummerd op 150 exemplaren – Getekend in druk – 21x30 cm - Uitgegeven door MF Prints London – Met certificaat van de uitgever – Met droogstempel - mooi ingelijst in zwarte houten kader met passe-partout Nee
Lithografie ‘La valse hésitation ‘( 1950 ) - Genummerd 146/275 - Afm 45x60cm - Voorzien van de droogsptempel van ADAGP en van de Succession Magritte alsook de paraf van Charly Herscovice Nee
Lithografie ‘La grande guerre‘( 1954 ) - Genummerd 141/275 - Afm 60x45cm - Voorzien van de droogsptempel van ADAGP en van de Succession Magritte alsook de paraf van Charly Herscovice Nee
Zeer mooie kleurenlithografie – naakt met kat - getekend en genummerd op 96 exemplaren – 75x56 cm - mooi ingelijst (97,5x79,5 cm) - zeldzame editie Nee
Geel/blauw - kleurenzeefdruk - getekend en genummerd in een oplage van 190 exemplaren - jaartal: 1978 - 56x75 cm - professioneel ingelijst met passe-partout in witte houten kader - galerieprijs: 1200 euro Nee
Figuratieve giclée naar werk van Karel Appel - Afm ca 60x70cm Nee
Lithografie ‘ Auvers sur Oise ‘ Genummerd op EA 5/10 - Gedateerd 2008 - Gesigneerd - Afm 47,50x54cm - Felrood werd met de beroemde kerk ooit door Van Gogh geschilderd en enkele elementen van het platteland ( nabij Parijs ) waar Corneille een heel gelukkige tijd had. De slang is een herinnering aan de Cobra periode van de kunstenaar Nee... lees meer