Belgische & nederlandse moderne kunst - stockopruiming - lokeren - 31/03/2024

Maandag 08/04/2024 12:00-14:00

Huildonck, Waaslandlaan 14, 9160 Lokeren, België

Aantal kavels
120 kavels

Lithografie ‘L’empire des lumières ‘( 1961 ) - Genummerd 146/275 - Afm 45x60cm - Voorzien van de droogsptempel van ADAGP en van de Succession Magritte alsook de paraf van Charly Herscovice Nee

Huidig bod 490,00
91

Aquarel, Stilleven (Zeer Groot) - 120 cm x 90 cm - Handgesigneerd – 1985 Nee

Huidig bod 35,00
92

Aquagravure op geschept papier, Les Plantes au Soleil - Ingelijst - 80.5 x 60.5 cm - Handgesigneerd en genummerd 49/60 - 1997 - Intens gekleurde aquagravure met diep reliëf, ingelijst in een diepe stevige vitrinelijst. Nee

Huidig bod 650,00
93

Potloodtekening en collage op papier - Zonder titel - ingelijst in passe-partout - 70 x 80 cm - wordt geleverd met een monografie van de kunstenaar Nee

Huidig bod 25,00
94

Lot van 6 zeefdrukken van: Paul Basart, Jurjen Fontein, Peter Wolkers, Eric Toebosch, Peter Spaans en onleesbaar - 77 x 57 cm (afmeting van grootste werk) Nee

95

Bevat 6 grafische werken in diverse technieken, allen gesigneerd en genummerd van: Nico Nolenkamp – Nic Blans (jr) – Harrie Gerritz – Carlos Blaaker - 2 x onleesbaar signatuur Nee

Huidig bod 60,00
96

Zeer mooie wanddecoratie - kleurenprint op canvas - 80x80 cm - diepte 4cm - met bijgeleverd ophangsysteem Nee

Huidig bod 120,00
97

Schilderij ‘ Clown‘ Getekend - Afm 100x100cm - certificaat Nee

Huidig bod 650,00
98

Gekleurde lithografie getekend in de plaat ‘ Le petit prince ‘ - Met stempel van de Succession Saint Exupery - Afm ca 40x30cm Nee

99

100

Zeldzame kleurenzeefdruk - getekend en genummerd in een oplage van 100 exemplaren - 44,5x62,8 cm Nee

101

Zeldzame kleurenzeefdruk - getekend en genummerd in een oplage van 100 exemplaren - 62,8x44,5 cm Nee

102

Huidig bod 70,00
103

Ets - 56 x 78 cm - getekend, gedateerd 1988, genummerd 45/50 Nee

Huidig bod 90,00
104

Huidig bod 70,00
105

Offset druk - gesigneerd in potlood - afmetingen 44x60 cm Nee

Huidig bod 230,00
106

Standbeeld - originele tekening (cartoon) in gemengde techniek - 29,5x21 cm - mooi ingelijst (42x32 cm) Nee

Huidig bod 450,00
107

Origineel werk in gemengde techniek (houtskool, pastel en potlood) op papier - getekend en gedateerd 1987-1994 - groot werk - ingelijst (83x111,5 cm) - galerieprijs: 1500 euro Nee

Huidig bod 450,00
108

Leielandschap - Kleurenlithografie - gesigneerd en genummerd op 350 exemplaren Nee

109

Kleurenzeefdruk - gesigneerd - épreuve d'artiste - ingelijst Nee

Huidig bod 90,00
110

Blik door het venster - lithografie - 53 x 70 cm - getekend, genummerd 142/150 - ingelijst Nee

111

Huidig bod 120,00
112

Gelimiteerde print genummerd op 150 exemplaren – Getekend in druk – 21x30 cm - Uitgegeven door MF Prints London – Met certificaat van de uitgever – Met droogstempel - mooi ingelijst in zwarte houten kader met passe-partout Nee

Huidig bod 70,00
113

Lithografie ‘La valse hésitation ‘( 1950 ) - Genummerd 146/275 - Afm 45x60cm - Voorzien van de droogsptempel van ADAGP en van de Succession Magritte alsook de paraf van Charly Herscovice Nee

Huidig bod 490,00
114

Lithografie ‘La grande guerre‘( 1954 ) - Genummerd 141/275 - Afm 60x45cm - Voorzien van de droogsptempel van ADAGP en van de Succession Magritte alsook de paraf van Charly Herscovice Nee

Huidig bod 490,00
115

Zeer mooie kleurenlithografie – naakt met kat - getekend en genummerd op 96 exemplaren – 75x56 cm - mooi ingelijst (97,5x79,5 cm) - zeldzame editie Nee

Huidig bod 190,00
116

Geel/blauw - kleurenzeefdruk - getekend en genummerd in een oplage van 190 exemplaren - jaartal: 1978 - 56x75 cm - professioneel ingelijst met passe-partout in witte houten kader - galerieprijs: 1200 euro Nee

Huidig bod 650,00
117

Huidig bod 20,00
118

Figuratieve giclée naar werk van Karel Appel - Afm ca 60x70cm Nee

119

Lithografie ‘ Auvers sur Oise ‘ Genummerd op EA 5/10 - Gedateerd 2008 - Gesigneerd - Afm 47,50x54cm - Felrood werd met de beroemde kerk ooit door Van Gogh geschilderd en enkele elementen van het platteland ( nabij Parijs ) waar Corneille een heel gelukkige tijd had. De slang is een herinnering aan de Cobra periode van de kunstenaar Nee... lees meer

Huidig bod 350,00
120