Belgische & nederlandse moderne kunst - stockopruiming - lokeren - 31/03/2024

Maandag 08/04/2024 12:00-14:00

Huildonck, Waaslandlaan 14, 9160 Lokeren, België

Aantal kavels
120 kavels

Zeer mooie kleurenzeefdruk - overmacht en medeplichtigheid - getekend en genummerd in een oplage van 70 exemplaren - gedateerd 1975 - 47,6x66,5 cm Nee

61

Olie op doek – 50x40 cm - gesigneerd rechts onder – ingelijst in baklijst (53x43 cm) herkomst: galerie Ado, Bonheiden (verso etiket) - galerieprijs: 2.500 € Nee

Huidig bod 490,00
62

Zeefdruk op hardboard en plexiglas, Variatie A.E. - Ingelijst - 60 x 80 cm - Handgesigneerd - 1973 - hardboard plaat en een plexiglas plaat met beiden een geometrische zeefdruk, samen op elkaar vormen ze de voorstelling - met krassen op de plexi, Lijst stuk (verdient een nieuwe lijst) Nee... lees meer

63

Olieverf op doek, Gekleurd nieuws - Ingelijst (Groot) - 101.5 cm x 101.5 cm – Handgesigneerd Nee

Huidig bod 135,00
64

Binnen-Buiten - Zeer mooie offset uitgebracht op slechts 500 exemplaren ter gelegenheid van de tentoonstelling "De Wereld van Roger Raveel" in de lokettenzaal van het Vlaams Parlement te Brussel - Afmetingen 24x34 cm – ingelijst 30x40 cm Nee

65

Origineel werk in gemengde techniek (oost-indische inkt en potlood) op papier - getekend en gedateerd 1950 - betiteld: anatomie - mooi ingeklijst met passe-partout (45x56,2 cm) - galerieprijs 1500 euro Nee

Huidig bod 450,00
66

Originele kleurenzeefdruk uit 1973 - Gesigneerd en genummerd in een oplage van 100 exemplaren - Afmetingen: 78x57 cm - prachtig werk Nee

67

Zeer mooie kleurenlithografie – antilope - getekend en genummerd op 500 ex. – jaar van uitgave 1999-2000 - in originele harde envelop - 47x57,5 cm - foxing in de buitenste marges (weg te werken met passe-partout bij inlijsting) - lage instelprijs Nee... lees meer

68

Acryl op board, Yacco - Ingelijst - 120 cm x 120 cm - Handgesigneerd – 2012 Nee

Huidig bod 35,00
69

Zeefdruk, Statue of Liberty - 60 cm x 60 cm - Handgesigneerd - genummerd: 167/280 - zeefdruk van een onbekende maker van het vrijheidsbeeld, naar een print van Andy Warhol Nee

Huidig bod 40,00
70

Gelimiteerde print genummerd op 150 exemplaren – Getekend in druk – 21x30 cm - Uitgegeven door MF Prints London – Met certificaat van de uitgever – Met droogstempel - mooi ingelijst in zwarte houten kader met passe-partout - lichte papierschade (zie foto's) Nee... lees meer

Huidig bod 55,00
71

Bookkeepers – Object beschilderd met acryl – 15x25x12 cm - Gesigneerd - Galerieprijs: 450 euro Nee

72

Obra 1958-1991 - Affiche uitgegeven ter gelegenheid van een tentoonstelling in de galerie Joan Prats - Gesigneerd met viltstift rechtsonder - 56x76 cm - mooi ingelijst met passe-partout 71x101cm Nee

73

Acryl op doek - Een dagje aan zee (Zeer groot) - 205 x 175 cm - Handgesigneerd - 1977 Nee

Huidig bod 200,00
74

Un chapeau de paille d'Italie - Kleurenlithografie - proefdruk - gesigneerd in potlood - 54x74 cm - 1973 Nee

Huidig bod 120,00
75

Peeping out - Kleurenlithografie - proefdruk - gesigneerd in potlood - 54x74 cm - 1973 Nee

Huidig bod 120,00
76

Offset druk - gesigneerd in potlood - afmetingen 44x60 cm Nee

Huidig bod 120,00
77

Lithografie ‘L’entrée en scène ‘( 1961 ) - Genummerd 154/275 - Afm 60x45cm - Voorzien van de droogsptempel van ADAGP en van de Succession Magritte alsook de paraf van Charly Herscovice Nee

Huidig bod 560,00
78

Zeefdruk op canvas - gesigneerd in druk - 120x120 cm Nee

79

The Joker - acryl op doek - 125,5x90 cm - niet gesigneerd Nee

Huidig bod 70,00
80

Acryl op doek - 100x120 cm - gesigneerd en gedateerd '05 Nee

81

Scrooge McDuck Euro - Digital techonolgy on aluminium - 50 x 50 cm - Oplage: 150 exemplaren - Deze Euro is bij uitstek geschikt voor een bedrijfsruimte, alsook voor een moderne woning. Het kunstwerk zit barstensvol met allerlei zaken uit de (Europese) financiële wereld. Alsook vele leuke pop-art items. Uitgevoerd op dibond mirror, waardoor in het kunstwerk gave glinsteringen te zien zijn. Gemonteerd op een forex achterplaat. Nee... lees meer

Huidig bod 250,00
82

Life is just a movie - Digital technology on aluminium - 60x100 cm - Oplage: 150 exemplaren - Een trendy pop-art kunstwerk, waarin gangsters en maffia types uit de filmwereld kleurrijk en levendig tot uiting komen. Met vele unieke pop-art figuren, uitgefreesde kogelgaten, gave rasters, and many more. Uitgevoerd op dibond white. Nee... lees meer

Huidig bod 350,00
83

Family affair - Zeefdruk - Gesigneerd en genummerd - Afmetingen: 60x50 cm Nee

Huidig bod 300,00
84

Zeefdruk, Il castello - 83 cm x 83 cm – Handgesigneerd en genummerd 12/50 - galerieprijs: 650 € Nee

Huidig bod 90,00
85

Bezinning bij de weerschijn in kleuren verzadigd - Zeer mooie offset uitgebracht op slechts 500 exemplaren ter gelegenheid van de tentoonstelling "De Wereld van Roger Raveel" in de lokettenzaal van het Vlaams Parlement Parlement te Brussel - Afmetingen 24x34 cm – ingelijst 30x40 cm Nee... lees meer

86

Mooi lot van 14 werken waarvan 3 aquarellen, 1 potloodtekening en werken in diverse grafische technieken van o.a. Nico Gillesse (1939), Carmi Butteling (1936), Leen van Weelden (1939), Huub Milder (1947-2009), enz.. Nee

Huidig bod 60,00
87

Zeldzame kleurenzeefdruk - getekend en genummerd in een oplage van 100 exemplaren - 44,5x62,8 cm Nee

Huidig bod 20,00
88

Zeldzame kleurenzeefdruk - getekend en genummerd in een oplage van 100 exemplaren - 1978 - 44,5x62,8 cm Nee

89

Lithografie ‘Le domaine d’Arnheim ‘( 1962 ) - Genummerd 134/275 - Afm 60x45cm - Voorzien van de droogsptempel van ADAGP en van de Succession Magritte alsook de paraf van Charly Herscovice Nee

Huidig bod 490,00
90